SCIMED Biotechnologies

Svozy vzorků Liftagem po Praze

Od 2. ledna 2024 budou svážet vzorky řidiči přepravní společnosti Liftago

Vážení veterinární lékaři,

od 2. ledna 2024 navazujeme spolupráci s firmou Liftago, jejichž kurýrní služba pro nás bude zajišťovat svoz Vašich vzorků v rámci hlavního města Prahy k nám do laboratoře.  

V prvé řadě vás chceme ujistit, že tato novinka neohrozí kvalitu našich služeb. Kurýrní řidiči přepravní společnosti Liftago jsou prvotřídně proškolení a jsou obeznámeni s našimi, a tedy i Vašimi potřebami na kvalitu svozu.

 

Co se nemění:

  • I nadále objednáváte svoz, jak jste zvyklí, tedy na telefonním čísle +420 604 507 892.
  • Využití našich svozových služeb Vás nic nestojí 😉.

Co se mění:

  • Balení vzorků:
    Od 2. ledna vás musíme požádat o splnění a dodržování podmínek balení vzorků nutných pro přepravu. Je tedy nezbytné, správné balení vzorků do papírových krabiček. Krabičky pro vás zajistíme a dopravíme k Vám do ordinace do konce roku 2023.
  • Harmonogram svozu:
    Při objednání svozu do 12:30 (na kontaktní telefon laboratoře) k vám dorazí kurýr do 16:00 téhož dne. Pokud objednáte svoz po 12:30 časové okno vyzvednutí se prodlužuje a kurýr může přijet pro vzorky až do 21:00. Proto doporučujeme objednávat svoz co nejdříve 😊. V případě, že zajistíte odběr vzorku až v odpoledních/ večerních hodinách, doporučujeme vzorek uchovat dle našeho doporučení a požádat o svoz následující pracovní den ráno v čase 8:00-9:30. Pokud tak učiníte, můžete kurýra očekávat tentýž den mezi 10:00-13:00.
  • I nadále spravujeme vlastní skupinu kurýrů – ti budou zajišťovat svoz vzorků STATIM a odpolední / večerní svozy + svozy mimo Prahu.

 

Upozornění:

V případě, že nebudou splněny podmínky na balení vzorků, kurýr společnosti Liftago nebude moci vzorky převzít. Proto prosíme o dodržování nových podmínek. Děkujeme za pochopení.