Historie firmy a náš tým

O SCIMED Biotechnologies

Scimed Biotechnologies s.r.o. je česká biotechnologická společnost se zaměřením na vývoj léčivých přípravků na buněčné bázi. S využitím přirozených hojivých a regeneračních vlastností buněk nabízí pacientům nové vysoce personalizované a účinné metody léčby.

Zjistit více
Naše prostory

Naše laboratoře jsou vybaveny pro aseptickou výrobu buněčných a tkáňových přípravků. Čisté prostory splňují přísné nároky na akreditaci GMP a tkáňového zařízení.

Naše služby

Společnost Scimed Biotechnologies také nabízí služby CRO v oblasti regenerativní medicíny, buněčných terapií a aplikací kmenových buněk.

Kdo jsme

Společnost Scimed Biotechnologies byla založena v roce 2018. Sídlí v Pražském inovačním centru InnoCrystal v dynamicky se rozvíjejícím regionu s vysokou koncentrací biotechnologických institucí.

Náš tým

Tým společnosti tvoří vědci s bohatými zkušenostmi v oblasti buněčné terapie a specialisté s mnohaletou zkušeností s vedením firem v soukromém sektoru.

Čisté prostory

V čistých prostorech probíhá aseptická výroba našich produktů. Prostory splňují přísné nároky na výrobní prostředí a zajišťují maximální ochranu produktu před nežádoucími okolními vlivy.

QC

V laboratoři kontroly kvality probíhá testování našich produktů na nemodernějších přístrojích, abychom zajistili splnění vysokých nároků na kvalitu.

RnD

V oddělení výzkumu a vývoje se testuje využití nejnovějších vědeckých poznatků pro vývoj nových a inovaci stávajících produktů.