PROFIL FIRMY A NÁŠ TÝM

O SCIMED Biotechnologies

O SCIMED Biotechnologies

Scimed Biotechnologies s.r.o. je česká biotechnologická společnost založená v roce 2018, sídlící v Praze. Zabýváme se jak výzkumem v oblasti buněčné terapie a regenerativní medicíny, tak i laboratorní diagnostikou detekující přítomnost nového typu koronaviru (SARS-COV-2) neboli COVID 19. Od roku 2020 jsme také nestátním zdravotnickým zařízením a jednou z prvních laboratoří pověřených Státním zdravotním ústavem (SZÚ) pro diagnostiku SARS-COV-2.

Naše laboratoře

Nově vybudované laboratoře Scimed jsou vybaveny moderními technologiemi, které nám pomáhají zajistit vysoký standard pro laboratorně – klinickou diagnostiku a výzkum. Náš tým je tvořen specialisty s mnohaletou zkušeností v oboru Alergologie a Imunologie a Lékařské mikrobiologie. Tito specialisté jsou špičkami ve svém oboru a jejich odbornosti jsou zaštítěny kódy 813 a 802.

Naše laboratoře úzce spolupracují s Fakultní nemocnicí Královské Vinohrady.

Odběrová místa

Máme více než 10 odběrových míst po celé České republice a neustále se rozrůstáme.

Testování ve společnostech

Zajišťujeme skupinové testování zaměstnanců na covid-19 ve společnostech. Testování provádíme přímo v sídlech společností nebo podle požadavků i jinde.

Testování společností Scimed Biotechnologies, s.r.o.? Od začátku dobrá spolupráce, ochota přizpůsobit se našim provozním potřebám, příjemné administrátorky i sestřičky. Za nás spokojenost.

Šárka ČechováAFC Servis DC, a.s.

S přístupem firmy, celkovou organizací testování jsme velice spokojeni, zvláště pak ochotou a profesionalitou jednotlivých pracovníků testovacího místa.

Helena HauzírkováČVUT Děčín

Testování proběhlo profesionálně, bez prodlev a všichni byli maximálně vstřícní při odběrech i při vzájemné komunikaci. Ocenili jsme rychlost a profesionalitu odběrového týmu.

Jan Aubrechtvedoucí oddělení nákupu

Spolupráce se společností Scimed je příkladná. Zajišťují pro nás testování zaměstnanců, pomohli nám operativně vyřešit problém, na dobré úrovni je komunikace i samotná služba.

Jan Papajanovskýstarosta města

Jsme velmi spokojeni s externím poskytovatelem testování na Covid-19, firmou SCIMED Biotechnologies s.r.o.

Ing. Miroslav Sedláčekvýkonný ředitel