PROFIL FIRMY A NÁŠ TÝM

O SCIMED Biotechnologies

O SCIMED Biotechnologies

 • Scimed Biotechnologies s.r.o. je česká biotechnologická společnost založená v roce 2018, sídlící v Praze.
 • Od roku 2020 jsme také nestátním zdravotnickým zařízením, jehož cílem je uspokojit potřeby a požadavky ambulantních lékařů širokým spektrem vyšetření v rámci lékařské mikrobiologie.
 • Zabýváme se:
  • výzkumem v oblasti buněčné terapie a regenerativní medicíny
  • laboratorní diagnostikou v rámci odbornosti 802 (lékařská mikrobiologie)
  • spoluprací v rámci lékařské mikrobiologie na grantech a výzkumných projektech
  • laboratorní diagnostikou v oblasti veterinární medicíny

Naše laboratoř

Laboratoř Scimed je vybavena moderními technologiemi, které nám pomáhají zajistit vysoký standard pro laboratorně – klinickou diagnostiku a výzkum. Laboratoře mikrobiologie zajišťují nejen základní ale i speciální vyšetření. Náš tým je tvořen specialisty s mnohaletou zkušeností. Tito specialisté jsou špičkami ve svém oboru a jejich odbornosti jsou zaštítěny kódem 802.

Laboratoř zajišťuje:

 • široké spektrum rutinních a specializovaných vyšetřeni ve své odbornosti, s možností bezplatné konzultace lékaře zdravotnického zařízení s lékaři a vysokoškolskými pracovníky laboratoří
 • celorepublikový svoz vzorků prostřednictvím vlastní svozové služby
 • distribuce výsledků v tištěné podobě

Poskytované služby:

 • laboratoř  je plně k dispozici svým klientům  – lékařům ze soukromých, veřejných i státních zdravotních institucí a zařízení, ale i pacientům z řad samoplátců
 • zaváděním nových vyšetřovacích metod v rámci odbornosti

 

 

Odběrová místa

Máme více než 20 odběrových míst po celé České republice a neustále se rozrůstáme. Všechna odběrová místa lze nalézt zde.

Testování pro firmy, úřady, obce, školy a další instituce

Zajistíme zdravotnický odběrový tým k odběru antigenních nebo PCR testů ve vaší firmě, škole nebo jiné instituci. Testování zaměstnanců na přítomnost SARS-CoV-2 lze zahrnout do nákladů na pracovně lékařskou službu, která je daňově uznatelným nákladem. Pro více informací pište na testy@scimed.cz (Je účtován poplatek za cestovné – za každý výjezd týmu – ve výši 3 000 Kč do 100 km a 6 000 Kč nad 100 km.)

Testování společností Scimed Biotechnologies, s.r.o.? Od začátku dobrá spolupráce, ochota přizpůsobit se našim provozním potřebám, příjemné administrátorky i sestřičky. Za nás spokojenost.

Šárka ČechováAFC Servis DC, a.s.

S přístupem firmy, celkovou organizací testování jsme velice spokojeni, zvláště pak ochotou a profesionalitou jednotlivých pracovníků testovacího místa.

Helena HauzírkováČVUT Děčín

Testování proběhlo profesionálně, bez prodlev a všichni byli maximálně vstřícní při odběrech i při vzájemné komunikaci. Ocenili jsme rychlost a profesionalitu odběrového týmu.

Jan Aubrechtvedoucí oddělení nákupu

Spolupráce se společností Scimed je příkladná. Zajišťují pro nás testování zaměstnanců, pomohli nám operativně vyřešit problém, na dobré úrovni je komunikace i samotná služba.

Jan Papajanovskýstarosta města

Jsme velmi spokojeni s externím poskytovatelem testování na Covid-19, firmou SCIMED Biotechnologies s.r.o.

Ing. Miroslav Sedláčekvýkonný ředitel